Rolety i roletki

Oferowane przez nas rolety oraz roletki mini są praktyczne, estetyczne, łatwe w montażu, a także odporne na odbarwienia oraz kurczenie się pod wpływem temperatur. Bezinwazyjny sposób montowania pozwala zachować gwarancję na okna, a także sprawia, że roleta nie zabiera światła szyby. Materiał rolety jest impregnowany, dzięki czemu nie przyciąga kurzu i wilgoci.

Cztery podstawowe sposoby montażu

Duży wybór wzorów i kolorów

W naszej ofercie znajdą Państwo ogromy wybór tkanin o różnej grubości, fakturze, kolorach i przepuszczalności światła.

[ ukryj kolory ]

Ze względu na różne parametry i konfigurację monitorów należy pamiętać, że kolory w rzeczywistości mogą odbiegać od tych widzianych na ekranie. Jeżeli chcą mieć Państwo pewność barwy, zapraszamy do zapoznania się z procedurą zamówienia naszego katalogu tkanin.

Wzory materiałów

Rolety Standard - linia standard oferuje bardzo duży wybór tkanin gładkich i wzorzystych w szerokiej gamie kolorów.

Rolety Prestige - specjalna grupa tkanin o przepuszczalności światła od 35% do 50%, które swoim wyglądem przypominają pędy bambusa.

Rolety Day&Night - specjalnie przygotowana linia tkanin, dzięki którym jednym ruchem można zmienić roletę zasłonową w transparentną.

Rolety 100% zaciemnienia - tkaniny pozwalające na całkowite zaciemnienie pomieszczenia.

Rolety z nadukami - - rolety z nadrukami, to bogactwo wzorów i kolorów. Nasza oferta obejmuje nadruk wzorów powtarzalnych, skalowanych do rozmiaru rolety oraz pełno kolorowych fotografii (w tym również dostarczonych przez Klienta).

Centrum pomocy

Sprawdź sposób dokonania pomiaru okna przed zakupem oraz montowania rolety.

Rolety - dodatki
Rolety - galeria